Забезпечення фермерів безкоштовними комплекcними добривами

Забезпечення безкоштовними комплексними добривами: ініціатива компанії «Санагро Україна» для підтримки аграріїв у сезоні 2022-2023.

В умовах російської війни проти України наші аграрії зазнали значних збитків у своїх посівах через бойові дії, бомбардування та окупацію.

Окрім того, ускладнена ситуація, пов'язана з закриттям портів та втратою виробничих і збутових потужностей, призвела до неможливості більшості імпортерів та виробників забезпечити фермерів добривами для повноцінного росту та розвитку культур.

Найбільше постраждали малі аграрії, які є основою продовольчої безпеки країни та важливими постачальниками продукції для внутрішнього споживання.

ТОВ «Санагро Україна» надалo безоплатну допомогу фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції. Всього було передано гранульованих комплексних добрив на суму понад 1 500 000 гривень.

Компанія активно працює, щоб задовольнити попит на добрива та надати підтримку фермерам, які опинилися у важкій ситуації через повномасштабну російську агресію.

Майбутня аграрна кампанія — це наш щит продовольчої безпеки в умовах війни.

Єднаймося для підтримки аграріїв!