Вересень 2023: три гуманітарних автопотяги для прифронтових областей

Війна спричинила величезні руйнівні наслідки, глибоко вплинувши на суспільство та інфраструктуру України.

Медичні та соціальні установи зазнали значних пошкоджень та негативних змін, загрожуючи здоров'ю та добробуту населення. Рівень життя багатьох українців критично знизився. 

Допомога, спрямована на відновлення гідних умов життя та доступу до медичних та соціальних послуг, набула особливо важливого значення.

ТОВ "Санагро Україна" надає постійну допомогу постраждалому населенню та державним медичним та соціальним установам, демонструючи єдність соціально відповідального бізнесу з нацією в цей важливий та складний період.

У вересні 2023 року, завдяки співпраці ТОВ "Санагро Україна" з асоціацією "Aide Médicale & Caritative France-Ukraine" (Медична та благодійна допомога Франція-Україна) та ВГО "Всеукраїнська рада реанімації та екстреної медичної допомоги" із Франції в Україну надійшли три чергових гуманітарних автопотяги.

Вантаж складався з 20 промислових генераторів для забезпечення безперебійного електричного живлення лікарень, психоневрологічних інтернатів, геріатричних пансіонатів та спеціалізованих реабілітаційних центрів Харківської та Дніпропетровської областей. Також були надані лікарняні ліжка, педіатричне обладнання та дитяче сухе молоко для медичних закладів та населення Харківщини.

Надійшла, зокрема, ургентна допомога для КНП "Харківська обласна психіатрична лікарня №3". Приміщення одного з підрозділів закладу у селі Барвінкове Ізюмського району Харківщини (Колишня обласна психіатрична лікарня N°2) були зруйновані росіянами, і лікарня була вимушена повернутись на Харківщину після 1,5 років переїздів іншими областями та потребує термінового приведення наданих приміщень до нормальних умов перебування пацієнтів.

Війна триває, і об'єднавши наші зусилля, ми обов'язково переможемо та відбудуємо нашу Україну ще кращою та міцнішою!

 

Комунікація:

https://oblrada.dp.gov.ua/news/%D0%B2%D1%96%D0%B4-%D0%B1%D0%BB%D0%B0%D0%B3%D0%BE%D0%B4%D1%96%D0%B9%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D1%96%D0%B2-%D0%B7-%D1%84%D1%80%D0%B0%D0%BD%D1%86%D1%96%D1%97-%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%B0%D0%BB%D0%B8-16/

https://suspilne.media/578461-francuzka-volonterka-peredala-16-generatoriv-dla-medicnih-ta-socialnih-zakladiv-dnipropetrovsini/

https://litsa.com.ua/vid-blagodijnikiv-z-franciyi-peredali-16-potuzhnix-generatoriv-dly/

https://www.city.kharkiv.ua/uk/news/-54745.html

https://www.youtube.com/watch?v=Yz9Pf6Cc8HI