Дослідження наукового центру
Дослідження наукового центру

ТОВ «Санагро Україна»  щорічно проводить сотні вегетаційних та польових досліджень та надає послуги з розробки та впровадженню новітніх агротехнологій, систем живлення та захисту рослин.

Основний функціонал відділу дослідів та інновацій:

  1. Перевірка ефективності добрив, що претендують потрапити в портфоліо компанії Санагро Україна, на різних сільськогосподарських культурах та різних типах ґрунтів.
  2. Проведення аналізу новітніх розробок у фізіології живлення та захисту рослин.
  3. Надання консультаційних послуг у сфері ліцензування та захисту інтелектуальних прав власності у аграрному секторі.
  4. Організація та контроль державних випробувань та державної реєстрації добрив, біопрепаратів, засобів живлення та захисту рослин.
  5. Аналіз біологічних особливостей вирощування культу, сортів, властивостей ґрунту, застосування добрив, захисту посівів та інші.

Після лабораторних робіт фахівці центру переходять до польових досліджень. Спеціалісти Санагро Україна особисто контролюють процес досліджень та підтвердження ефективності кожного окремого добрива, а також ведуть догляд над фізіологічним станом рослин.

Також під час досліджень фахівці сформували програми живлення під кожну культуру, які передбачають рекомендації щодо внесення добрив і оптимального  їх поєднання на кожному з етапів росту і розвитку рослини. З картками культур ви можете ознайомитись в розділі «Програми живлення» на сайті Санагро Україна.