Машини швидкої допомоги для фронту та шпиталів

У  травні 2024 року, завдяки співпраці ТОВ "Санагро Україна" з асоціацією "Aide Médicale & Caritative France-Ukraine" (Медична та благодійна допомога Франція-Україна) та ВГО "Всеукраїнська рада реанімації та екстреної медичної допомоги" із Франції в Україну надійшли ще дев'ять машин «швидкої» для потреб медиків та рятувальників.

Одна карета швидкої допомоги вирушила на Харківщину до Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, три машини – до військової частини для здійснення евакуації поранених зі зони бойових дій на сході України, ще три автівки передали аварійно-рятувальному загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області для супроводу робіт із розмінування територій та 2 машини підсилять евакуаційні спроможності підрозділів Полтавського військового шпиталю.

Ми вдячні нашим сьогоднішнім благодійникам, які допомагали нам раніше і продовжують це робити тепер. Дякуємо тим, хто самостійно приїжджає, доставляє ці авто і в такий спосіб показує віру в нашу перемогу.