Медикаменти для українських лікарень

Гуманітарна допомога на понад 3,5 млн€ для українських медичних закладів : 44 тонни лікарських засобів було доставлено в Україну за перше півріччя 2024 року. Основними отримувачами є лікарняні заклади Харківської, Миколаївської, Дніпропетровської, Сумської, Одеської та Запорізької областей, а також заклади, які приймають велику кількість поранених.

Серед переданих ліків – антибіотики, протизапальні та знеболювальні засоби, антикоагулянти та серцево-судинні препарати.

Гуманітарну допомогу надала асоціація "Медична та благодійна допомога Франція-Україна – Aide Médicale & Caritative France-Ukraine" спільно з французькими фармацевтичними компаніями. 

ТОВ "Санагро Україна" є учасником франко-української ініціативи, забезпечуючи складську та транспортну логістику та всебічну підтримку в отриманні цієї допомоги з Франції та її відвантаженні українським лікарням, військовим госпіталям, медчастинам бригад та центрам екстреної медичної допомоги.

ВГО "Всеукраїнська рада реанімації та екстреної медичної допомоги", МОЗ, міські та обласні ДОЗ, ради та адміністрації забезпечують адміністративний супровід, подачу замовлень донорам та розподіл допомоги між лікарнями.

Зважаючи на складну ситуацію на фронті та посилення атак росії на українську медичну інфраструктуру, ми вважаємо своїм обов'язком допомагати постраждалим областям та закладам, які забезпечують лікування поранених.

Це обʼєднання міжнародних та українських благодійних ініціатив та соціально відповідального бізнесу дозволяє надавати масштабну допомогу медичній сфері України, нашим захисникам та постраждалому від війни населенню.

 

Більше інформації за посиланнями:

https://inforegion.kh.ua/index.php/novosti/item/8502-kharkivshchyna-otrymala-vid-frantsuzkykh-partneriv-dorohovartisni-liky-ta-medychne-obladnannia

https://suspilne.media/mykolaiv/773013-na-mikolaivsinu-dostavili-blizko-10-tonn-medikamentiv-dla-likaren/

https://www.mk-oblrada.gov.ua/news.php?news=4102&group=20

https://nikopol.city/articles/357790/marganec-otrimav-dopomogu-vid-blagodijnikiv-scho-peredali

https://www.nikopolpravda.com.ua/?p=19741

https://trybuna.sumy.ua/news/medzaklady-sumshhyny-otrymaly-gumanitarnu-dopomogu/

https://www.youtube.com/watch?v=E3vj-u3BFeE