Гуманітарна допомога східним регіонам

Санагро Україна долучилась до міжнародної стратегічної ініціативи «Допомога Схід» для забезпечення гуманітарної підтримки східних регіонів.

Серед установ, яким була передана допомога: Національний військово-медичний клінічний центр у Києві та Військово-медичний клінічний центр Східного регіону, Зміївська лікарня, КНП «Балаклійська клінічна багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування», "Харківська обласна травматологічна лікарня" та інші.

До складу гуманітарної допомоги входить медичне обладнання, медикаменти, дезінфекційні засоби та медичні розхідники для військових госпіталів, а також цивільних медичних закладів. Також допомога складається з харчових продуктів, одягу та ковдр, товарів для дітей, ходунків, ліків, виробів медичного призначення, інвалідних колясок тощо.

Передала допомогу асоціація "Медична та благодійна допомога Франція-Україна" на чолі з віце-президентом Діаною Дольс у співпраці із Посольством України у Франції та французькими регіональними агенціями охорони здоров'я.

Наша компанія як завжди долучається до ініціатив «Допомога Схід». Вантаж був доправлений в Україну за безпосереднього сприяння підприємства "Санагро Україна".

Вантаж призначений для мешканців населених пунктів, що знаходяться в районі ведення бойових дій, а також для біженців.

За час роботи проекту допомогу отримали 55 медичних закладів, переважна більшість яких розташовані поблизу районів бойових дій. Загалом медичні заклади отримали понад 215 тон гуманітарних вантажів медичного призначення.

Дякую нашим партнерам, які у складний для нашої країни час, продовжують займатися збором та наданням гуманітарної допомоги українському народові.