Ліжка для лікарень та військово-медичних закладів

Ліжка для лікарень та військово-медичних закладів.

Через збройну агресію рф медичні заклади Харківщини відчувають гостру потребу в препаратах та обладнанні. Наша діяльність і співпраця з Асоціацією «Медична та благодійна допомога Франція-Україна» у рамках ініціативи «Допомога Схід» сприяє оновленню матеріальної та лікувальної бази цих медичних закладів, що допомагає військовим медикам у їхній щоденній нелегкій праці.

Окремо від гуманітарної допомоги завдяки ініціативі «Допомога Схід» були надані ліжка для лікарень та військово-медичних закладів. Зокрема їх отримали Військово-медичний клінічний центр Східного регіону, Обласна дитяча лікарня у місті Краматорськ, Маріупольський військовий госпіталь та 65-й військовий мобільний госпіталь та інші.

До реанімаційного та паліативного відділення передано медикалізовані електричні ліжка, приліжкові тумби, протипролежневі матраци, охолоджувальні наматрацники, відкриті реанімаційні системи для немовлят, настінні дозатори, а також медичні меблі.

Також ліжка поставлялись і в лікарні міста Харкова. Комунальному некомерційному підприємству Харківської обласної ради "Харківська обласна травматологічна лікарня" передані нові сучасні реанімаційні ліжка компанії Hillrom, а також комплект додаткового медичного обладнання, партія лікарських та гігієнічних засобів.

Ці реанімаційні ліжка Accella відомого виробника Hillrom, є надсучасними та називаються "розумними": електрифіковані, мають багатофункціональні поручні, здатні зважувати пацієнтів, змінювати положення в сидяче для маніпулцій, мають табло, на якому позначаються необхідні персоналу параметри, а також систему попередження падінь у разі небезпечних рухів пацієнта, що допомагає значно покращити рівень надання медичних послуг, зробити лікування ще ефективнішим та полегшити роботу медичного персоналу", - зауважили у прес-службі.

Надзвичайно Важливою є й підтримка дитячих медичних закладів, які розташовані в районі проведення операції Об’єднаних сил та здійснюють лікування дітей, щоб вони мали змогу надавати повний комплекс медичних послуг для дітей віком від 0 до 17 років. Обласна дитяча лікарня у місті Краматорськ обслуговує приблизно 30 тисяч дітей Краматорська та Північного регіону Донецької області, а також дітей з категорії внутрішньо переміщених осіб.

Дякую нашим партнерам, які у складний для нашої країни час, продовжують займатися збором та наданням гуманітарної допомоги українському народові.